ارزهای دیجیتالمعرفی ارزهای دیجیتال

کومودو چیست؟

Komodo پول امن و خصوصی با دروازه پرداخت مستقل است. پلتفرم کوکودو همچنین قراردادهای هوشمند و راه حل های مبتنی بر بلاک چین را برای صنایع ارز های دیجیتال ارائه خواهد کرد. این پلتفرم با ایجاد امنیت و حمایت از بلاک چین های شخص ثالث، برنامه های کاربردی قدرتمند، با ویژگی های مخصوص ارائه می دهد. همچنین کومودو با ارائه راهکارهایی برای دستیابی به پایداری قیمت به صنایع ارز های دیجیتال کمک می کند.

ارزهای کومودو

سکه های کومودو را می توان به ۳۲ ارز مختلف کومودو تبدیل کرد. این ارزها به ارزهای فیات محلی تقسیم شده و بنابراین ارزش پایدار را حفظ می کنند. هر ارز دارای بلوک های خاص خودش است و در این خصوص مانند هر نوع رمزنگاری دیگر رفتار می کند. ارزهای کومودو به آسانی به ادغام زیرساخت های بلاک چین های موجود می پردازند.

کومودو چگونه کار می‌کند؟

پلتفرم کومودو ترکیبی از Zcash و dPoW و SuperNET می‌باشد. برای این که بیشتر متوجه بشوید بد نیست در رابطه با هر یک توضیح مختصری داده شود.

Zcash یک ارز رمزنگاری شده است که با پروتکل Zero Knowledge Proof کار می‌کند. به این معنی است که تمامی اطلاعات شخصی شما اعم از آدرس خصوصی، مبلغ تراکنش و… به صورت امن و ناشناس در مقابل دیگر مبادله‌گران می‌باشد.

پروتکل DPoW در کومودو به طور پیشرفته‌تر کار می‌کند چون تیم کومودو آن را در سطحی جدید توسعه داده‌اند که این امر باعث شده است تا امنیت بسیار زیادی حاصل شود بطوری که از دو لایه ی محافظتی برای سیستم تراکنش ها در نظر گرفته شده است.

SuperNET یک مدلی است که از ویژگی های پلتفرم ارز رمزنگاری شده‌ی NXT الهام گرفته است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا عملیات تراکنش های خود را بین پلتفرم های متمرکز و غیرمتمرکز انجام دهند با در نظر گرفتن این نکته که امنیت یکی از عناصر اصلی این فرایند است. ارز رمزنگاری شده کومودو یک پول دیجیتال رسمی از پروژه SuperNET است.

Komodo

نحوه خرید کومودو

شما می‌توانید ارز رمزنگاری شده کومودو را از طریق پلتفرم های اکسچنج : Cryptox، Cryptopia، CoinExchange و Bittrex خریداری کنید. این ارز نیز مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده مثل بیتکوین، اتریوم و لایت کوین قابل خریداری است.

نحوه نگهداری توکن های KMD

برای نگهداری توکن های خود سه کیف پول را پیشنهاد می‌کنیم، اولین کیف پولی که مد نظر است Ledger Nano S نام دارد و شاید بتوان گفت که امن ترین کیف پول برای نگهداری KMDها می‌باشد.

دومین گزینه کیف پول کاغذی کومودو نام دارد، همان‌طور که از نامش پیداست شما می‌توانید رمز خصوصی خود را اصطلاحا روی یک کاغذ نگهداری کنید (کیف پول کاغذی)

آخرین گزینه Komodo Swing Wallet نام دارد و یک کیف پول رسمی کومودو است. توسعه دهندگان پیشنهاد می‌کنند که از این کیف پول استفاده کنید چون از نظر آنها مزایای زیادی نسبت به کیف پول های دیگر دارد. این کیف پول روی سیستم عامل های لینوکس، MAC و ویندوز در دسترس است.

مزایای کومودو

  • یک پلتفرم بسیار قوی است که این امر ناشی از ترکیب پروتکل های Zcash، DPoW و SuperNET می‌باشد.
  • یک پلتفرم غیرمتمرکز و بلاکچین منبع باز است.
  • دارای قابلیت تعویض تراکنش‌ها، امنیت بالا و ناشناس بودن آنهاست.
  • این پلتفرم از تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به شبکه های بر پایه بلاکچین Zcash و NXT برخوردار است.
  • شما می‌توانید برای نگهداری توکن هایتان از سه کیف پول امن استفاده کنید.

معایب کومودو

  • خریداری کومودو از طریق ارزهای فیات دشوار است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید