اخبار

ویتالیک بوترین نزدیک به ۷ میلیارد توکن شیبا را سوزاند

ویتالیک بوترین بیش از نیمی از منابع شیبا را برای جبران سخاوتمندانه بخشش‌های جامعه دوج کوین سوزاند.

ویتالیک بوترین که یکی از بنیان گذاران اتریوم است نیمی از منابع شیبا یا SHIB را سوزانده است. در مبادله‌ای که در ۱۶ ماه می, یعنی اخیرا صورت گرفته است ویتالیک بوترین توضیح داده است که چرا تصمیم به سوزاندن ۶.۷ میلیارد از توکن شیبا را گرفته است.

من واقعا تحت تاثیر جامعه توکن دوج کوین به خاطر بخشش‌های اخیر آنها قرار گرفتم. تعداد زیادی از افراد این جامعه سخاوت زیادی نشان دادند و نه تنها به سود خود بلکه به ایجاد دنیایی بهتر علاقه نشان دادند. من از همه کسانی که این کار را کردند پشتیبانی خواهم کرد.

اخیرا در ۱۲ می بوترین میلیاردها توکن که توسط پدید اورندگان شیبا به او هدیه شده بود را برای کارهای خیریه اختصاص داد.

بوترین یکی از بنیانگذاران اتریوم است و تصمیم گرفته است که ۹۰ درصد توکن‌های شیبا را که در کیف پول خود دارد را بسوزاند و ۱۰ درصد باقیمانده را برای کارهای خیریه اختصاص دهد. او اضافه کرده است که این توکن‌ها برای کارهای خیریه و احتمالا پشتیبانی از کسانی که در جریان ویروس کووید ۱۹ آسیب دیده اند اختصاص خواهد یافت.

بوترین هم چنین گفته است که نگهداری از کوین‌هایی که به او سپرده شده بود به دلایل امنیتی درست نبود و او می‌خواست از قرار گرفتن زیر ذره بین به دلیل مبادلات توکن‌های دوج کوین در آینده رها باشد.

او هم چنین از مردم خواسته است تا توکن‌های بیشتری به او هدیه نکنند. زیرا که نمی‌خواهد در معرض این گونه توجهات قرار گیرد.

توکن شیبا وقتی که در لیست صرافی بایننس قرار گرفت ارزش زیادی پیدا کرد و در هفته گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده است. در زمان نوشتن این متن ارزش شیبا در ۲۴ گذشته ۷ درصد کاهش یافته است که به دلیل عقب نشینی قیمت ارزهای دیجیتال در نتیجه اظهارات ضد بیت کوین ایلان ماسک بوده است.

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد عقب نشینی داشته و به ۴۴.۶۰۰ دلار رسیده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید