اخبار

عملکرد خیره کننده قیمت چین‌لینک؛ بهتر از بیت کوین و ۹۹تای دیگر!

قیمت چین لینک (LINK)، امروز با ۷ درصد افزایش، به ۳.۴۸ دلار رسید. این ارز، رشدی ۷۴ درصدی را طی یک ماه اخیر تجربه کرده است. با وجود این که هم‌اکنون ارزش چین‌ لینک، پایین‌تر از بیشترین قیمت اخیر خود (۳.۶ دلار) است، این ارز در دو سال گذشته، یکی از بهترین عملکرد‌ها را در میان ارز‌های دیجیتال به نمایش گذاشته است.

به گزارش دی‌کریپت، اولین سرمایه‌گذاران چین لینک، با در نظر گرفتن قیمت ابتدایی این ارز هنگام عرضه اولیه (۰.۱۱ دلار)، حالا در ۳٬۰۰۰ درصد سود هستند. در عین حال، سرمایه‌ی آن‌هایی که این ارز را در پایین‌ترین نقطه در بازار آزاد (۰.۱۳۸ دلار) خریدند، در حال حاضر ۲۳ برابر شده است.

در طول سال ٢٠١٩، قیمت چین لینک ۴۸۵ درصد رشد کرد و به لحاظ رشد، از تمامی ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر، پیشی گرفت. تنها تعداد انگشت‌شماری از آلت کوین‌هایی با ارزش بازار پایین، مانند اومنیتود (ECOM) در رتبه‌ی ۱۲۶۷ بازار، توانسته‌اند رشدی بیشتر از چین لینک داشته باشند.

نمودار یکماهه قیمت چین لینک
نمودار یکماهه قیمت چین لینک

در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸)، قیمت لینک به ۴.۸۸ دلار رسید. در آن زمان، لینک در رتبه‌بندی ارزش بازار، به رتبه یازدهم بازار دست یافت که این موقعیت، تا امروز حفظ شده است. ارزش بازار این ارز در حال حاضر برابر با بیش از ۱.۱۸۷ میلیارد دلار است.

چین لینک همچنین در کوتاه مدت، عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته است. بنا‌بر اطلاعات وبسایت مساری (Messari Pro)، ارزش چین لینک در مقایسه با بیت کوین، ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.

این عملکرد، توجه تایلر وینکلوس (Tyler Winkelvoss)، مدیرعامل صرافی جمینی (Gemini) را به خود جلب کرد. او در توییت اخیر خود، از فداکاری حامیان لینک و همچنین پروژه‌ی چین لینک برای شایستگی فنی‌اش قدر‌دانی کرد.

این توییت تنها یک هفته پس از اعلام خبر اضافه کردن چین لینک به همراه دو ارز دیجیتال دیگر به صرافی جمینی، منتشر شد. این ارز دیجیتال، پیش از این در صرافی‌های بزرگی مثل بایننس، کوین بیس پرو و کراکن لیست شده بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *