اخبار

نشانه های بهبود بازار رمز ارزها در حالی که قیمت نفت رو به کاهش است

شنبه، ژون – ارزهای دیجیتال پس از اصلاح قیمت دیروز(۳۱ می) دوباره در حال افزایش است،

بیت کوین رهبر ارزهای دیجیتال (BTC) با کمی افزایش قیمت به میزان ۳ درصد و در زمان نگارش این خبر ۸،۵۹۳ دلار است. در نمودار هفتگی ، بیت کوین در ۲۶ می پایین ترین قیمت خود یعنی ۷۹۲۴ دلار را مشاهده کرد، در حالی که بالاترین قیمت یعنی ۸۹۹۴ دلار در تاریخ ۳۰ می ثبت شد.

در همین حال براساس تحقیقات اخیر شرکت Chainalysis، سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا ،در چهار ماه اول سال ۲۰۱۹ تنها ۱.۳ درصد از معاملات اقتصادی بیتکوین از طرف تجار بوده است.

و اما دومین ارز بزرگ بازار , اتریوم با افزایش قیمت ۵.۷۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به قیمت ۲۷۰ دلار در زمان نگارش این خبر رسیده است.

پال برودی، سرپرست ارنست و یانگ، در اوائل امروز اعلام کرد که ۸۳ درصد از برنامه های غیر متمرکز (DApps) در شبکه اتریوم “در تولیدات کارآمد نیستند.”

برودی خاطرنشان کرد که ۱۴٪ از برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم در مبادلات ارز دیجیتال استفاده می شود ، در حالی که اکثر آنها برای قمار و بازی استفاده می شوند، که به ترتیب ۴۴٪ و ۱۳٪ از اپلیکیشن های غیرمتمرکز را تشکیل می دهند.

ریپل افزایشی ۳.۵۸ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته داشت و در زمان نگارش این خبر قیمت ۰.۴۳۸ دلار دیده است. این آلت کوین هفته را با قیمت ۰.۳۸۳ یورو آغاز کرد.

EOS افزایش قیمتی ۱۳٪ نسبت به روز گذشته داشته است و در زمان نگارش این خبر با قیمت ۸.۴ دلار معامله می شود.

باقی ارزهایی که جزء ۲۰ ارز برتر بازار هستند افزایش قیمتی بین ۰.۳۱ درصد تا ۱۳.۸ درصد داشته اند.

کل ارزش بازار تمام ارزهای دیجیتال در مدت زمان نگارش این خبر بیش از ۲۷۲ میلیارد دلار است که در حدود ۲۵ میلیارد دلار بیشتر از ۲۴۷ میلیارد دلار روز ۲۶ می است.

به گزارش CNBC روز گذشته، قیمت نفت با کاهش ۲.۴۰ دلار یا ۳.۵۹ درصدی، به قیمت ۶۴.۴۷ دلار در هر بشکه رسید و قیمت آتی نفت خام ایالات متحده در غرب تگزاس متوسط ​​(WTI) با ۵.۵ درصد کاهش به ۵۳.۵۰ دلار در هر بشکه رسید.

به نظر می رسد که این کاهش به خاطر تصمیم اخیر دونالد ترامپ برای افزایش تعرفه ها بر کالاهای مکزیکی است مگر اینکه مکزیک از عبور غیرقانونی مردم به ایالات متحده جلوگیری کند. این طرح ۵ درصد تعرفه بر واردات از مکزیک را از تاریخ ۱۰ ژوئن اعمال میکند و ماهانه افزایش می دهد، تا به ۲۵ درصد افزایش در ۱ اکتبر برسد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه