اخبار

ثبت بالاترین قیمت جدید بیت کوین در سال ۲۰۱۹

ششم خرداد ۱۳۹۸؛ بیت کوین در ساعات انتهایی شب گذشته موفق به عبور از بالاترین قیمت دست یافته قبلی در سال ۲۰۱۹ شد. بازار ارزهای دیجیتال نیز به دنبال جهش قیمتی بیت کوین شاهد رشد‌های قابل توجهی بودند.

ساعاتی قبل بیت کوین با عبور از سطح ۸۴۰۰ دلار که در دو هفته اخیر سد راهش شده بود، خود را به نزدیکی محدوده ۹۰۰۰ دلار رساند. در حال حاضر بیت کوین با ۹.۳۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در حدود ۸۷۷۰ دلار معامله می‌شود. همچنین حجم معاملات پادشاه ارزهای دیجیتال در روز اخیر حدود ۲۹.۵ میلیارد دلار بوده است.

 

 

در این میان اتریوم نیز با افزایش ۲۰ دلاری در شب گذشته خود را به مرز ۲۷۰ دلار رساند. ارزش بازار اتریوم در حال حاضر حدود ۲۸.۳ میلیارد دلار است و نسبت به ریپل که در جایگاه سوم قرار دارد، یک شکاف ۱۱ میلیارد دلاری به وجود آمده است.

در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین SV با ۱۹ درصد، ترون با ۱۵.۵ درصد و لایت کوین با ۱۱.۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، نسبت به سایر کوین‌‌ها رشد خیره‌کننده‌ای داشتند.

حجم معاملات کل بازار در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۸۹ میلیارد دلار بوده و ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز در حال حاضر با ۲۰ میلیارد دلار افزایش در حدود ۲۶۹ میلیارد دلار قرار دارد. گفتنی است که ارزش بازار ارزهای دیجیتال از آگوست سال گذشته تاکنون به این مقدار نرسیده بود.

 

 

در حال حاضر همه نگاه‌ها به مقاومت روانی و اصلی ۱۰,۰۰۰ دلار است که پیش از این هم صحبت از رسیدن به آن در ماه می شده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه