اخبار

پنج نشانه که به عقیده تحلیل‌گران نشان‌دهنده روند صعودی است

در ۲۴ ساعت گذشته عملکرد بیت کوین چندان قابل قبول نبوده است. اما با این وجود، پادشاه ارزهای دیجیتال تا به اینجا، سال ۲۰۲۰ را پر بار آغاز کرده است. علیرغم عملکرد بیت کوین در ساعات گذشته، برخی تحلیل‌گران نسبت به روند صعودی این ارز دیجیتال امیدوارند.

به گزارش یوتودی، کریپتو بول (CryptoBull)، از تحلیل‌گران مطرح توییتری، با اشاره به برخی از شاخص‌های تکنیکال عنوان کرده است که بیت کوین در روندی صعودی قرار دارد. مشاهده تقاطع طلایی که در روزهای گذشته شاهدش بودیم در صدر فهرست عواملی قرار دارد که کریپتو بول به آنها اشاره کرده است؛ تقاطع طلایی زمانی رخ می‌دهد که میانگین متحرک پنجاه روزه (MA50)، میانگین متحرک دویست روزه (MA200) را از سمت پایین قطع کند.

توئیت کریپتوبول
توییت کریپتو بول در خصوص عوامل افزایش قیمت بیت کوین

از همه اینها گذشته با نگاهی به حرکات میانگین متحرک، حتی در بازه هفتگی، نیز می‌توان فهمید که بیت کوین روند صعودیِ بلند مدت خود را آغاز کرده است. بنا به نظر کریپتو بول، قیمت بیت کوین از میانگین متحرک پنجاه هفته‌ای و دویست هفته‌ای نیز عبور کرده است.

شکستن چند باره مقاومت روانی ۱۰,۰۰۰ نیز از جمله عوامل دیگری است که تحلیل‌گران را بر آن داشته است که نسبت به روند صعودی بیت کوین امیدوار باشند.

شاخص‌های حوزه استخراج نیز همگی به نفع افزایش قیمت بیت کوین هستند. به عقیده کریپتو بول، هش ریت شبکه و هاوینگ نیز از جمله عوامل تسریع‌کننده در ایجاد روندی صعودی هستند. هاوینگ بیت کوین ماه می (اردیبهشت) رخ خواهد داد و پس از آن پاداش استخراج بیت کوین نصف می‌شود.

منبع: utoday

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *