اخبار

نگاهی به وضعیت بازار فایل کوین پس از راه‌اندازی

توکن پروژه فایل کوین با نماد اختصاری FIL پس از عرضه در صرافی‌ها با نوسانی شدید، شاهد افزایش جهش‌وار ۱۱۸ درصدی بود و در ادامه، افتی ۸۰ درصدی را تجربه کرد. از این رو، گردانندگان فایل کوین به‌دنبال برگزاری یک کنفرانس مجازی هستند تا بتوانند با آگاهی‌بخشی در مورد ابعاد این پروژه، واکنش‌های هیجانی کاربران را نسبت به آن کنترل کنند.

به گزارش کوین تلگراف، این کنفرانس مجازی قرار است طی هفت روز با عنوان «هفته جهش فایل کوین» با محوریت آموزش، زیرساخت، همکاری تعاملی و برنامه‌های آتی این پروژه برگزار شود.

آن‌طور که پیداست، روز ۱۹ اکتبر (۲۸ مهر) زنگ آغاز این رویداد به صدا درمی‌آید. گفتنی است در هر یک از روزها موضوع متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد؛ برای مثال، قرار است در یک روز تحت عنوان «ساخت (Build)»، زیرساخت‌های فایل کوین تشریح و در روز دیگری تحت عنوان «آینده»، برنامه‌های آتی برای توسعه این پروژه به بحث و بررسی گذاشته شود.

جو لوبین (Joe Lubin)، ‌بنیان‌گذار کانسنسیس (ConsenSys) و بروستر کیل (Brewster Khale)، بنیان‌گذار وب‌سایت اینترنت آرکایو (Internet Archive) از جمله سخنرانان کلیدی رویداد فایل کوین خواهند بود.

لوبین قرار است ابعاد چگونگی برقراری اتصال میان فایل کوین و اتریوم را تشریح کند و کیل هم می‌خواهد در سخنرانی خود اهمیت محافظت از داده‌ها را به بحث و بررسی بگذارد. استانی کولچف (Stani Kulechov)، مدیرعامل آوی، کوربین پیج (Corbin Page)، مدیر محصول کدیفای (Codefi) و اولاف کارلسون-وی (Olaf Carlson-Wee)، بنیان‌گذار پلی‌چین کپیتال (Polychain Capital) از دیگر سخنرانان این رویداد هستند.

روز ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر) به مبحث استخراج اختصاص یافته است. قرار است در این روز، شرکت‌کنندگان در میزگردها و کارگاه‌های آموزشی مختلف، ابعاد متفاوت استخراج فایل کوین را واکاوی کنند. همانطور که احتمالاً می‌دانید، سیستم استخراج فایل کوین به‌گونه‌ای طراحی شده که بیشترین پاداش به افرادی تعلق می‌گیرد که بیشترین فضای ذخیره‌سازی را در اختیار شبکه قرار می‌دهند.

گفتنی است در روز اختصاص‌یافته به استخراج، بنجامین هوسیبو (Benjamin Hoesjbo)، ماینر مستقل، در یک کارگاه آموزشی، اصول استخراج فایل کوین را برای شرکت‌کنندگان تشریح خواهد کرد.

گردانندگان همایش فایل کوین از اعضای جامعه کاربری خواسته‌اند تا پیشنهادهای خود را پیرامون افزودن برنامه‌های دیگر به همایش اعلام کنند. در این لینک می‌توانید فهرست کامل برنامه‌های رویداد فایل کوین را مشاهده کنید.

این رویداد در حالی در شرف برگزاری است که توکن FIL پس از صعود تا قله ۲۰۸ دلاری در روز ۱۵ اکتبر (۲۴ مهر) در تقلا برای یافتن یک کف قیمتی است. گفتنی است این توکن هم‌اکنون در محدوده ۴۲.۵۲ دلار دادوستد می‌شود.

با وجود سقوط نابهنگام توکن FIL، گردانندگان فایل کوین همچنان نسبت به آینده این پروژه خوش‌بین هستند.

در اطلاعیه‌ای که در وبلاگ این پروژه منتشر شده آمده است:

این تازه آغاز ماجرای شبکه فایل کوین است.

 

منبع: Cointelegraph

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید