کیف پول ارزهای دیجیتالکیف پول موبایلی

آموزش کیف پول Enjin

کیف پول Enjin یک کیف پول multi asset است به این معنی که از کوین ها و توکن های متفاوتی پشتبانی می کند. این کیف پول تنها برای سیستم عامل های اندروید و ios عرضه شده است و خبری از نسخه های دسکتاپ و وب آن نیست. ما در این آموزش قصد داریم نسخه اندروید این کیف پول را آموزش دهیم.

ابتدا از طریق پلی استور این کیف پول را دانلود کنید و برای این کار می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود کیف پول Enjin

پس از دانلود و نصب این کیف پول آن را اجرا کنید. بعد از اینکه کیف پول Enjin باز شد با صفحه زیر رو به رو می شوید:

enjin wallet

 

  1. CREATE WALLET: این گزینه برای ساخت کیف پول است و اگر قصد دارید برای اولین بار این کیف پول را بسازید روی این گزینه لمس کنید.
  2. IMPORT WALLET: این گزینه برای انتقال دارایی های خود از کیف پول های دیگر به این کیف پول است (که در ادامه بیشتر به این مورد پرداخته می شود)
  3. WATCH WALLET: این گزینه نیز برای مشاهده کیف پول هایتان می باشد و در این حالت نمی توانید ارزهای دیجیتال خود را انتقال دهید.

در اینجا گزینه اول را انتخاب می کنیم و در مرحله بعد می بایست با شرایط و ضوابط این کیف پول موافقت کنید:

enjin wallet 2

 

پس  از  طی کردن این مرحله می بایست رمز عبوری برای کیف پول خود انتخاب کنید و همچنین می توانید با استفاده از عبارات بازیابی، از کیف پول خود پشتیبانی بگیرید. که در این قسمت بنا بر مسائل امنیتی امکان اسکرین شات گرفتن فراهم نبود. اما پس  از طی کردن این مراحل کبف پول شما آماده ی استفاده است و در قدم بعدی می توانید کوین ها و توکن های مورد نظر خود را انتخاب کنید:

enjin wallet 3

 

نکته ی جالب اینکه این کیف پول از کوین ها و توکن های بسیار زیادی پشتیبانی می کند (توکن های با استاندارد erc-20، بلاکچین بایننس، بیت کوین، لایت کوین و…) بنابراین با انتخاب ارزهای دیجیتال مورد نظر خود می توانید مجموعه ی خود را در این کیف پول داشته باشید. پس انتخاب ارزهای دیجیتالتان و لمس بر روی Create Wallet وارد فضای این کیف پول می شوید. البته اگر توکن یا کوینی را از قلم ننداختید نگران نباشید چون در ادامه می توانید دوباره این صفحه دسترسی داشته باشید.

صفحه اصلی این کیف پول به شکل زیر است:

enjin wallet 4

 

با لمس بر روی هر ارز دیجیتالی که در لیستتان موجود است می توانید به صفحه ی مدیریت دارایی آن ارز دیجیتال انتقال پیدا کنید، به عنوان نمونه بر روی بیت کوین می زنیم:

enjin wallet 6

 

در بالای صفحه دو گزینه send و receive موجود است. برای انتقال بیت کوین های خود می بایست بر روی send لمس کنید، که صفحه زیر برایتان نمایش داده می شود:

enjin wallet 7

 

که در باکس اول می بایست آدرس مقصد را وارد کنید در باکس دوم میزان بیت کوین انتقالی و در نهایت می توانید میزان کارمزد معامله ی خود را به صورت دستی تعیین کنید. اما اگر بر روی receive لمس کنید می توانید آدرس بیت کوین را در این کیف پول مشاهده کنید:

enjin wallet 8

 

در صفحه اصلی این کیف پول با لمس بر سه نقطه در بالا سمت راست، گزینه هایی برای شما قرار داده می شود:

enjin wallet 9

 

از طریق گزینه Backup wallet می توانید از کیف پول خود پشتیبانی بگیرید. گزینه دوم برای تغییر نام کیف پولتان است. از طریق گزینه edit coin list می توانید به لیست ارزهای دیجیتال خود کوین یا توکنی را اضافه و یا کم کنید. گزینه auto add token به صورت خودکار توکن هایی که این کیف پول پشتیبانی می کند را به کیف پول شما اضافه می کند و در نهایت گزینه manage wallets برای زمانی است که در این کیف پول اکانت ها و کیف پول های دیگری ساخته باشید و بخواهید آن ها را مدیریت کنید.

اگر بر روی سه خط افقی در بالا سمت چپ لمس کنید منوی زیر برایتان باز می شود:

enjin wallet 10

 

گزینه اول آدرسی است که از طریق آن می توانید توکن های NFT را به کیف پول Enjin انتقال بدهید. اما در حال حاضر تنها از توکن های بر بستر اتریوم پشتیبانی می کند:

enjin wallet 11

 

با لمس بر روی receive collectible می توانید توکن های NFT خود را به آدرس این کیف پول انتقال دهید.

این کیف پول Exchange هم دارد که از طریق آن می توانید کوین ها و توکن های مختلف را به یکدیگر تبدیل کنید. به عنوان مثال ما بیت کوین و اتریوم را انتخاب کردیم که به شکل زیر است:

enjin wallet 12

 

این کیف پول Dapp Browser و Explorer (مرورگر بلاک چینی) نیز دارد که امکانات جالبی برای یک کیف پول ارز دیجیتال محسوب می شود. از طریق Dapp Browser می توانید اپلیکیشن های غیرمتمرکز را جستجو و با آنها ارتباط برقرار کنید و از طریق Explorer نیز می توانید وضعیت تراکنش های خود را پیگیری کنید:

enjin wallet 13

 

 

enjin wallet 14

 

و در آخر در صفحه اصلی اگر بر روی main wallet بزنید یک نواری برای شما باز می شود که یکی از گزینه های آن Import Wallet است که با لمس روی آن با تصویر زیر مواجه می شوید:

enjin wallet 15

 

همانطور که مشاهده می کنید این کیف پول از کیف پول های بسیار زیادی پشتیبانی می کند که لیست آن را می توانید در عکس بالا مشاهده کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید