اخبار

شکایت علیه ارزهای رجیستر نشده رد شد

پنج شکایت که علیه پنج موسسه خرید و فروش ارزهای دیجیتال صورت گرفته بود در دادگاه نیویورک رد شد.

این پنج موسسه که علیه آنها شکایت شده بود عبارت هستند از:

QUANTSTAMP

Status research

Civic technologies

HDR global

Kaydex

با توجه به رد شدن شکایت علیه این ۵ موسسه میتوان گفت که آنها از چنگال محکومیت توسط عدالت رها شدند. این شکایت ها توسط دادگاه نیویورک در هفته گذشته رد شد.

اگر چه موسسه‌های ذکر شده در بالا از پیگیری قانونی رها شدند، اما کیس های دیگری هستند که هنوز پرونده آنها در جریان است.

شکایت علیه این ۵ موسسه در ۲۷ آوریل رد شد. این در حالی است که این شکایت ها توسط موسسه حقوقی selendy & gay pllcpoche freedman یک سال قبل به دادگاه ارائه شده بود.

این شکایت یا دادخواست, چندین موسسه ارز دیجیتال را متهم به ضرر زدن به سرمایه گذاران کرده بود. زیرا که بنابر شکایت ادعا شده بود که این موسسه ها اقدام به فروش دارایی‌های دیجیتال که به طور عمد بدون امنیت لازم بوده و لایسنس های لازم را نداشت, نموده اند.

برای همین بنا به این دادخواست این موسسه‌ها متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال بوده اند.

با این وجود این موسسه حقوقی نتوانست شواهد کافی برای اثبات مدعای خود ارائه کند که منجر شد در طی دادگاه‌هایی که در سال گذشته برگزار شده بود، مدارک کافی برای متهم کردن آنها وجود نداشته باشد.

کیس هایی که در آنها ادعاهایی بر علیه بایننس و کوکوین ، ترون و HDR GLOBAL BITMAX وجود داشت هنوز باز بود.

در یک پست که دیروز منتشر شد، مدیر نانسی لی (Nancy Li) خبر پایان این پروسه را داد:

رد کردن این دادخواست سیگنالی است که پایان پروسه مبارزه سیویک (Civic) را نشان می دهد. در یک سال گذشته شرکت مطمئن بود که حتما پیروز خواهد شد. نه تنها در دفاع از سیویک، که در دفاع از اکوسیستم ارزهای دیجیتال به موفقیت رسیدیم.

البته رد شدن این اتهامات تنها یک پیروزی برای ما نیست و پیروز بزرگی برای ارز دیجیتال  و سیویک نیز می باشد.

کیس دیگری که بر علیه دولوپر نرم افزار بلاکچین چینی یعنی ترون در جریان است، ممکن است با نتیجه مشابهی روبرو شده و توسط دادگاه رد شود.

ترون هم این اتهامات را علیه خود رد کرده است.  در ماه دسامبر نیز به دلیل عدم موفقیت در متهم نمودن ترون، خرید trx پس از تائید امنیتی SEC در آوریل ادامه یافت.

اگر چه ترون هشدار داده است که trx به عنوان یک ارز دیجیتال در وایت پیپر خود در نظر گرفته نشده بود، اما قوانینی که دولت در آینده تصویب خواهد کرد، می تواند ترون و توکن trx را تحت تاثیر قرار دهد و قیمت و پایداری آن در شبکه بلاک چین را تحت تاثیر قرار دهد.

قبل از این در ابتدای ماه جاری دادخواست علیه bibox پس از اعتراضی که به دلیل رد شدن مدت زمان قانونی دادرسی شده بود, رد شده بود.

زیرا که این دادخواست ها علیه توکن‌هایی بود که توسط شاکی خریداری نشده بود و هیچ گونه مدرکی هم مبنی بر ضرر دیگر سرمایه گذاران ارائه نشده بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید