تحلیل تکنیکال هفتگی

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین 8 اکتبر (16 مهر)

بیت کوین در قیمت ۷,۳۳۷ دلار حمایت به شدت قدرتمندی داشت. قیمت ۷,۳۳۷ دلار نسبت به افزایش قیمت بیت کوین از کف ۳,۲۳۶ دلاری، فاصله ۶۱.۸ درصدی را نشان می‌دهد. بنابراین سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی هنوز شکسته نشده است و تا زمانی که قیمت بالای ۷,۳۰۰ دلار بماند، امیدها برای صعود شدید قیمت زنده است.

اولین نشانه‌ی روند صعودی زمانییست که قیمت از پرچم شیب‌دار (down sloping flag در تصویر) که در قیمت ۷,۴۵۱ دلار قرار دارد و همچنین از خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر) که در قیمت ۸,۶۶۴ دلار قرار دارد، عبور کند. پس از عبور از EMA ۲۰، بیت کوین احتمالا صعودش را تا مقاومت بعدی ادامه می‌دهد. مقاومت بعدی خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) است که در قیمت ۹,۶۴۱ دلار بسته شده است. از دیدگاه نزولی اگر قیمت بیت کوین به زیر ۷,۳۳۷ دلار کشیده شود، روند صعودی شدیدی را حکمرفا خواهد کرد و احیای قیمت را تا مدت‌ها به تعویق خواهد انداخت. حمایت بعدی بیت کوین در صورت شکسته شدن حمایت فعلی، ۶,۹۳۳ دلار خواهد بود.

همراهان گرامی ارزمارکت در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه‌ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچ‌گونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن