تحلیل قیمت

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین 3 دسامبر (12 آذر)

در قیمت بیت‌کوین پس از برخورد به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به آن واکنش نشان داده است که این موضوع بیان کننده‌ی این است که فروشندگان در سطوح مقاومتی فعال عمل می‌کنند. اکنون فروشندگان تلاش می‌کنند تا قیمت را به زیر حمایت ۷,۳۳۷.۷۸ دلاری برده و آن را در زیر این سطح تثبیت کنند.

اگر فروشندگان در این امر موفق باشند، نزول قیمت تا سطح ۶,۸۴۰.۷۵ دلار و در زیر آن تا سطح ۶,۵۱۲.۰۱ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. شیب رو به پایین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی منفی بیانگر این موضوع است که غلبه‌ی فروشندگان بر خریداران بیشتر است.

در هر صورت نزول شیب میانگین متحرک تدریجی بوده است که نشان از کاهش فشار فروش دارد. اگر جفت ارز BTC/USD از سطوح فعلی یا سطح ۶,۸۴۰.۷۵ دلار جهش کند، سیگنال خرید در سطوح پایین‌تر صادر خواهد کرد. هر حرکت بالای سطح ۷،۹۰۰ دلار احتمالاً قیمت را تا روند منفی که مقاومتی قوی محسوب می‌شود، همراهی خواهد کرد.

به هر حال اگر خریداران قیمت را به بالای روند منفی ببرند، احتمال شکل گرفتن روند صعودی جدید وجود خواهد داشت. اگر حرکات قیمت بازگشت خریداران را نوید دهد، پیشنهاد به باز کردن موقیت‌های خرید (Long) می‌شود.

  • مقاومت‌ها: میانگین‌های متحرک – روند منفی – ۷،۹۰۰
  • حمایت‌ها: ۷,۳۳۷ – ۶,۸۴۰ – ۶,۵۱۲

 

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر)

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۸ اکتبر (۱۶ مهر)

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۶ نوامبر (۱۵ آبان)

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *