اخبار

بایننس توکن‌های استوک مایکروسافت، اپل و میکرواستراتژی را عرضه میکند

با اضافه شدن این توکن‌ها، تعداد توکن‌های قرار گرفته در لیست توکن‌های قابل ترید بایننس به پنج عدد خواهد رسید. برترین صرافی تبادل دنیا, بایننس اعلام کرده است که ۳ توکن استوک جدید را در هفته پیشرو در لیست خود قرار خواهد داد.

این کار به دنبال عرضه توکن‌ها و به دنبال بررسی عملکرد تسلا و کوین بیس صورت خواهد گرفت. در روز دوشنبه بایننس اعلام کرد که اقدام به عرضه یک جفت توکن برای چند موسسه پیشرو در سطح بین المللی یعنی میکرواستراتژی (MSTR) به علاوه موسسات بین المللی اپل (APPL) و مایکروسافت (MSFT) خواهد کرد.

این توکن‌ها به کاربران اجازه خواهند داد تا بخش‌هایی از توکن را ترید کنند (با حداقل میزان قابل ترید برابر با یک صدم یک توکن).

توکن MSTR بایننس قرار است که در ساعت یک و نیم بعد از ظهر در روز دوشنبه به وقت UTC عرضه شود. این در حالی است که توکن‌های APPL (توکن‌های اپل) در همین ساعت در روز چهارشنبه عرضه خواهند شد.

توکن‌های مایکروسافت یعنی MSFT هم در روز جمعه قابل ترید خواهد بود. این صرافی ادعا میکند که این توکن‌های استوک به طور کامل دارای پورتفولیو امنیتی هستند که توسط CM-EQUITY AG تامین شده است.

این توکن‌ها تنها با استیبل کوین‌ها و BUSD قابل ترید خواهند بود. این توکن‌ها برای شهروندان چینی، ایالات متحده، ترکیه و سایر کشورهایی که از لحاظ حقوقی محدودیت هایی بر اساس CM-EQUITY دارند قابل ترید نخواهد بود.

بایننس اولین توکن استوک خود را در ۱۲ اوریل عرضه کرد و به مشتری‌های خود اجازه بررسی قیمت تسلا TSLA را داد. بایننس هم چنین در ۱۵ آوریل بخش هایی از کوین بیس COIN را در صرافی خود قابل ترید نمود.

توسعه فعالیت های بایننس به توکن‌های استوک به نظر میرسد که نشانه‌ای از رقابت بین پلتفرم قرار گرفته در هنگ کنگ FTX و بایننس باشد که اولین تریدینگ این توکن‌ها را در اکتبر ۲۰۲۰ میلادی ممکن کرد.

منبع: Cointelegraph

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید