آرشیو

۵ راه برای کسب درآمد از دنیای کریپتو و متاورس

امروزه با پیشرفت دنیای رمز ارزها و کاهش ارزش ارز داخلی، تقریبا تمام افراد به دنبال راهی برای سرمایه‌گذاری مطمئن و تبدیل ریال به ارزی با ثبات‌تر و سودده هستند. به‌همین علت بیش از پیش شاهد پیشروی ارزهای دیجیتال و افزایش طرفداران آن‌ها خواهیم بود. اما اکثر مردم تصور می‌کنند تنها راه کسب سود از ارزهای دیجیتال خرید و فروش آن‌ها است. در صورتی‌که راه‌های بیشماری برای سرمایه‌گذاری روی دنیای دیجیتال وجود دارد که می‌تواند برای ما سودمند باشد.

۵ اصل مهم در کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

اگر شما نیز به دنبال کسب درآمد یا سرمایه‌گذاری روی این دنیای پر از شگفتی هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا پنج اصل مهم در سرمایه‌گذاری را به شما آموزش دهیم.

آینده چه نقشه‌ای برای ارزهای دیجیتال دارد؟

یکی از اولین و مهم‌ترین سوال‌هایی که باید درباره آن بدانید آینده رمز ارزها به‌ویژه آینده بیت کوین است. با کسب دانش در این حوزه می‌توانید از پروژه‌های رمز ارزهای مختلف اطلاع حاصل کنید و ارزهای دیجیتال آینده‌دار را بشناسید. بدین ترتیب سرمایه‌گذاری مطمئن‌تر و سودآورتری خواهید داشت.
به‌عنوان مثال همه ما می‌دانیم که آینده اکثر رمز ارزها به قیمت بیت کوین وابسته است. همان‌طور که در چند سال اخیر با رشد بیت کوین سایر رمز ارزها نمودار صعودی را طی کردند و با کاهش آن نمودار سایر ارزهای دیجیتال نیز نزولی شد. بنابراین با تحلیل و کسب دانش در حوزه ارزهای دیجیتال و به‌ویژه آینده بیت کوین می‌توانید پیش‌بینی‌های دقیق‌تر و در نتیجه سود و درآمد بسیار بیشتری داشته باشید. ضمن این‌که این دنیای شگفت انگیز روزبه‌روز در حال پیشرفت و تغییر است و بدون به‌روز نگه داشتن اطلاعات خود نمی‌توانید در آن دوام آورید.

eran money

چگونه به رایگان ارز دیجیتال بدست آوریم؟

بسیاری از افراد نمی‌دانند دریافت ارز دیجیتال رایگان نه تنها ممکن است بلکه راه‌ها و روش‌های متعددی دارد! یکی دیگر از مزایای افزایش دانش در حوزه رمز ارزها این است که می‌توانید روش‌هایی برای کسب درآمد پیدا کنید که هیچ‌گاه فکرش را هم نمی‌کردید.
در دنیای رمز ارزها پلتفرم‌های بسیاری هستند که به شما اجازه می‌دهند در ازای انجام کارهای کوچکی (مانند تماشای ویدئوهای آموزشی) ارز دیجیتال دریافت کنید! در ادامه چند مثال در این زمینه می‌زنیم تا بهتر متوجه موضوع شوید:
⦁ قرض دادن و ییلد فارمینگ یا استخراج نقدینگی: پلتفرم‌هایی مانند YieldFlow امکان کسب ارز دیجیتال رایگان با قرض دادن رمز ارز یا ییلدفارمینگ را فراهم می‌آورند که کاربران بدون انجام کار خاصی می‌توانند به سود برسند.
⦁ ایردراپ: ایردراپ یکی از محبوب‌ترین روش‌های دریافت رایگان رمز ارز است که با فعالیت در پروژه‌های شناخته شده ارزهای دیجیتال می‌توانید کوین‌های خاصی را برنده شوید.

⦁ دریافت کریپتو با رای دادن: بعضی پلتفرم‌ها در ازای رای دادن و شرکت در نظرسنجی‌های خود به کاربران رمز ارز جایزه می‌دهند.

⦁ بازی‌های کریپتو: با شرکت در بازی‌های بلاکچین محور می‌توانید رمز ارز بدست آورید.

⦁ استکینگ: با کمک به افزایش امنیت بلاکچین و ایفای نقش در آن می‌توانید درآمد داشته باشید.

⦁ حساب‌های پس انداز: با باز کردن حساب پس انداز در پلتفرم‌های ویژه به ازای میزان رمز ارزهای خود بهره خواهید گرفت.

⦁ هدایا: بعضی از پروژه‌های کریپتو در ازای شرکت در فعالیت خاصی میان کاربران خود قرعه‌کشی می‌کنند و جایزه می‌دهند.

⦁ سایت‌های فاست: سایت‌های فاست بر اساس انجام وظایف یا کارهای خاصی به افراد به رایگان ارز دیجیتال می‌دهند.

⦁ استخراج ابری: با شرکت در استخراج رمز ارز به‌عنوان شخص ثالث و تنها با در اختیار گذاشتن منابع سیستم خود می‌توانید درصدی از استخراج را بدست آورید.
⦁ مرورگر بریو (Brave): مرورگر بریو یکی از معدود مرورگرهایی است که در ازای جستجو در آن برای انجام کارهای روزمره، به کاربران رمز ارز رایگان می‌دهد!

⦁ کسب درآمد با یادگیری: با شرکت در بعضی دوره‌های آموزشی در کنار یادگیری و افزایش دانش خود در حوزه کریپتو می‌توانید رمز ارز دریافت کنید.

100% free

سرمایه دیجیتال خود را در کجا نگه داریم؟

بحث کسب سود و راه‌های افزایش دارایی یک طرف و روش‌های نگهداری از آن یک طرف دیگر قضیه است. شما ممکن است ماه‌ها یا حتی سال‌ها تلاش کنید و ارز دیجیتال به‌دست آورید اما در کمتر از یک ساعت تمام آن را از دست بدهید!
امروزه با افزایش کلاهبرداری‌های سایبری و پیشرفت هکرها و وجود پلتفرم‌های مختلف برای نگهداری از رمز ارزها، یافتن راهی مطمئن روزبه‌روز سخت‌تر می‌شود. اگر کیف پول دیجیتالی که انتخاب می‌کنید قابل اعتماد نباشد یا امنیت ضعیفی داشته باشد ممکن است به یکباره تمام دارایی خود را از دست بدهید.
با این اوصاف شناخت انواع کیف پول‌های دیجیتال و در نهایت انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال از مهم‌ترین اصل‌های کسب درآمد از این دنیای غیرمتمرکز و دیجیتال است.

earn

کدام بازی‌های متاورس می‌توانند سودآور باشند؟

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های دنیای ارزهای دیجیتال بازی های متاورس است. در گذشته اگر به ما می‌گفتند روزی خواهد رسید که با بازی و تفریح می‌توانید سرمایه به‌دست آورید غیرممکن بود آن را باور کنیم!
اما در دنیای تکنولوژی که امروزه شاهد آن هستیم، دیگر هیچ چیز غیرممکن نیست. بازی های متاورس به شما این اجازه را می‌دهند که با بازی و رد کردن مراحل مختلف بازی کریپتو پاداش بگیرید و در دنیای واقعی از آن‌ها استفاده کنید.
البته باید بدانید کدام بازی‌ها سودآوری بیشتری دارند و آینده آن‌ها روشن‌تر است تا وقت با ارزش خود را با بازی‌های کودکانه تلف نکنید.

چگونه از بازی های متاورس کسب درآمد کنیم؟

در متاورس فرصت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاران و گیمرها وجود دارد. به‌عنوان مثال سرمایه‌گذاران می‌توانند NFT بفروشند و سود بگیرند در حالی‌که گیمرها با بازی و پیشروی در بازی سود دریافت خواهند کرد. از طرفی گیمرها همچنین می‌توانند املاک داخل متاورس را با رمز ارز معامله کنند و به رایگان دارایی‌های دیجیتال به‌دست آورند.

خرید زمین در متاورس یکی از رایج‌ترین راه‌های کسب درآمد در آن است. به‌عنوان مثال شما می‌توانید با بازی در پلتفرم‌های مختلف زمین، ملک یا دارایی‌های دیگری طراحی کنید و سپس آن‌ها را به سرمایه‌گذاران یا سایر گیمرها بفروشید و سود خوبی به جیب بزنید.
متاورس در حقیقت بازتابی از دنیای واقعی است که به‌زودی فراگیرخواهد شد. بنابراین املاک یا دارایی‌ها در این دنیای دیجیتال به اندازه دنیای واقعی ارزشمند هستند و طرفداران خاص خود را دارند. بنابراین خرید و فروش زمین در متاورس آن‌قدرها دور از ذهن نیست.
چه بسا در آینده‌ای نزدیک شاهد تلفیق یا حتی پیشروی دنیای دیجیتال از دنیای واقعی خواهیم بود. بنابراین اگر می‌خواهید شما نیز در آینده نقشی داشته باشید و از آن عقب نمانید وقت آن است که از همین امروز شروع کنید!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید