مقالات

سه ارز دیجیتال کمتر شناخته شده برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰

اگر صادقانه به بازار ارزهای دیجیتال نگاه کنیم، به جز بیت کوین و چند آلت کوین دیگر مانند SNX ،SEELE و LINK، سال ۲۰۱۹ سال سختی برای ارزهای دیجیتال بود و همه تقریبا نزولی بودند.

البته این به معنی صرف نظر کردن از رصدِ سایر ارزهای دیجیتال نیست. اگرچه فقط با دید پرریسک باید به خرید این کوین‌ها نگاه کرد، اما منطقی است که پس از طولانی شدن بازار خرسی، نیم‌نگاهی هم به این ارزها داشته باشیم.

در اینجا به نقل از sludgefeed، قصد داریم سه ارز دیجیتالی که در حال حاضر حجم بازار پایینی دارند اما می‌توان برای سال ۲۰۲۰ نیم‌نگاهی به آن‌ها انداخت را معرفی می‌کنیم.

توجه: ارزهای دیجیتال معرفی شده، صرفا نظر شخصی تحلیل‌گر است و  ارزمارکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان‌های احتمالی از سرمایه‌گذاری کاربران ندارد.

 

ارز دیجیتال (Voyager Token (VGX

بهتر است برای این توکن به جای اصطلاح مارکت کپِ پایین، از میکرومارکت کپ استفاده کنیم. کل حجم بازار این توکن ۲.۱ میلیون دلار است. VGX که تازه تغییر نام و لوگو داده قرار است به عنوان توکن کاربردی در کارگزاری‌های ارز دیجیتال و دیگر محصولات آینده مورد استفاده قرار بگیرد و مزایای مختلفی برای کاربران خواهد داشت. یکی از این مزایا، پرداخت ۵ درصد سود سالانه به دارندگان VGX است که از طریق نرم‌افزار Voyager و به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.

voyager token
Voyager Token

استفاده روزافزون از نرم‌افزار تریدینگِ بدون کارمزدِ Voyager و این واقعیت که VGX اولین توکن ادغام شده با کارگزاری‌های ارز دیجیتال (و نه صرافی‌ها) است، باعث می‌شود توکنِ مناسبی برای رفتن به زیر ذره‌بین سرمایه‌گذاران در سال ۲۰۲۰ باشد.

 

ارز دیجیتال (Ultra (UOS

توکن UOS به عنوان یک توکن کاربردی در «اولترا» (Ultra) استفاده خواهد شد. اولترا یک پلتفرم توزیع‌شده برای بازی‌های رایانه ای است. حجم بازار این توکن ۶.۴ میلیون دلار بوده و چیزی که در مورد این توکن بسیار جالب است، همکاری آن با شرکت‌های بزرگی مانند AMD، غولِ تولیدکننده GPU و همچنین Ubisoft، سازنده بازی‌های Assassin’s Creed و FarCry است.

Ultra
Ultra

اولترا به عنوان جایگزینی برای پلتفرم‌های بازی متمرکز مانند Stream ساخته شده که ذهنیتِ آن تمرکز بر توسعه‌دهنده است. این پلتفرم امکاناتی را برای کاربران خود فراهم می‌کند که می‌توان به مواردی مانند درآمد دوبرابر نسبت به سایر رقبا، بارگیری آسان از پلتفرم‌های محبوبی مانند Xbox و PlayStation از طریق SDK جهانی و توسعه آسان‌تر بازی از طریق ارائه مشوق‌های مالی برای استفاده از نسخه بتا و کشف باگ اشاره کرد.

 

ارز دیجیتال (Loom Network (LOOM

یکی از امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها از نظر توسعه Loom Network است، این پروژه با حجم بازار ۱۶.۵ میلیون دلاری، یک پایه اولیه برای پلتفرم DPoS است به عنوان پلی بین اتریوم و سایر بلاک چین‌ها عمل می‌کند و به بازی‌ها و سایر برنامه‌ها این قابلیت را می‌دهد که سرعت تراکنش‌های بالاتری نسبت به شبکه اتریوم داشته باشند.

Loom
Loom

با اینکه قیمت Loom در سال ۲۰۱۹ با نوسانات زیادی همراه بود، اما این ارز دیجیتال در حال حاضر سودهای سخاوتمندانه‌ای به دارندگانش می‌دهد و برنامه‌های بیشتری نیز برای آینده دارد. از این برنامه‌ها می‌توان به تبدیل Loom به یک دارایی چندزنجیره در تعدادی از بلاک چین‌های محبوب مانند Binance Chain اشاره کرد. این پروژه همچنین تلاش می‌کند فراتر از دنیای بازی و در مواردی مانند اقتصاد غیرمتمرکز، برنامه‌های دولتی و سازمانی توسعه یابد و کاربری‌های بیشتری به توکن و پلتفرم خود بیفزاید.

به خاطر داشته باشید مانند هر ارز دیجیتال دیگری، سرمایه‌گذاری روی این ارزهای دیجیتال نیز ریسک‌ بسیار زیادی به همراه دارد. مخصوصاً به خاطر حجم بازار بسیار کمی که این سه ارز دیجیتال دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید