اخبار

۲ سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه ۱۴ تیر ماه ۹۹)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین ۳۰ روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

ردیف نماد مقایسه با میانگین حجم ۳۰ روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
۱ حسینا ۳.۳۳ ۱.۸۸
۲ ولتجار ۲.۳۷ ۱.۰۸

۱. حسینا : توسعه خدمات دریایی وبندری سینا با نماد حسینا در بازار فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. بعد از واکنش به محدوده ۶ هزار تومان در حوالی خط میانی کانال، امروز با حجم بالا توانست از سقف قبلی عبور کند.

در معاملات امروز هر کد حقیقی، نزدیک به ۶۲ میلیون تومان خرید انجام داده است در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر کد حقیقی ۱۶ میلیون بوده است.

در صورت فشار فروش و افت قیمت، محدوده ۶ هزار تومان به عنوان مهمترین حمایت آن می باشد.

در صورت ادامه روند صعودی، محدوده ۱۰ هزار تومان در سقف کانال را به عنوان هدف آن می توانیم در نظر داشته باشیم.

تحلیل سهام حسینا
تحلیل سهام حسینا

۲. ولتجار : واسپاری تجارت و سرمایه ایرانیان با نماد ولتجار در بازار پایه زرد فرابورس و گروه واسطه گری های مالی و پولی قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی در حرکت است، در نزدیکی مقاومت تاریخی خود قرار دارد و امروز هم در پایان بازار توانست با صف خرید به کار خود خاتمه دهد.

هر کد حقیقی در معاملات امروز به صورت میانگین در حدود ۱۲ میلیون تومان خرید انجام داد. برای ادامه روند صعودی، باید بالای مقاومت روانی و مهم ۱۰۰۰ تومان تثبیت شود و در صورت تثبیت، محدوده ۱۲ هزار تومان و سقف کانال در حوالی ۱۴ هزار تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن در نظر بگیریم.

در صورت افت قیمت نیز، محدوده ۹۰۰ تومان به عنوان مهمترین حمایت آن می باشد.

تحلیل سهام ولتجار
تحلیل سهام ولتجار

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید