ارزهای دیجیتال

سه دلیل برای اوج‌گیری ترون در سال ۲۰۱۹

با وجود کاهش شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، ترون توانسته رشد خوبی داشته باشد.

با وجود کاهش شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، ترون توانسته رشد خوبی داشته باشد. اگر در سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد افزایش مجدد قیمت رمزارزها باشیم، احتمالا ترون یکی از موفق‌ترین آنها خواهد بود. «پروژه اطلس» (Altas Project) که توسط ترون اجرا می‌شود، می‌تواند آینده وب را متحول سازد. در این میان، به نظر می‌رسد که ترون به ۳ دلیل عمده، یکی از برندگان رقابت در دنیای رمزارزها خواهد بود.

دلیل اول: نرم‌افزارهای توزیع‌شده قدرتمند

توکن ترون ابتدا بر روی شبکه اتریوم عرضه شد. اما در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۸، ترون شبکه اختصاصی خود را راه‌اندازی کرد و از آن زمان تاکنون، با رشد خوبی روبرو شده است. ترون اکنون توانسته به عنوان رقیبی جدی برای میزبانی نرم‌افزارهای توزیع شده در کنار اتریوم قرار گیرد. ترون خیلی زود توانست از نظر استفاده از این دسته از نرم‌افزارها از اتریوم پیشی بگیرد و احتمالا این روند در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه می‌یابد. توسعه‌دهندگان همچنین دلیلی برای نگرانی از سرعت پیشرفت شبکه بلاک چین ترون ندارند و همین امر سبب جذابیت این شبکه برای آنها می‌شود.

دلیل دوم: شتابدهنده ترون

ترون یک شتابدهنده در اختیار دارد که به تامین مالی نرم‌افزارهای توزیع‌شده قابل عرضه بر روی این شبکه می‌پردازد. این مرکز می‌تواند نقشی اساسی در جلب توجه توسعه‌دهندگان به ترون و در نتیجه پیشرفت سریع‌تر ترون بازی کند.

تاکنون یک میلیون دلار برای تامین مالی توسط این مرکز اختصاص یافته است. یکی از دلایل بالا آمدن ترون در جدول ارزهای دیجیتال و افزایش سهم بازارش همین مرکز بوده است. در روز ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ نیز «ترون پاپیز» (Tron Puppies) راه‌اندازی می‌شود. کاربران با پرداخت رمزارز ترون (TRX) می‌توانند از بازی‌های آن استفاده کنند.

روی آوردن به الگوریم zx-SNARKS

در سه ماهه اول ۲۰۱۹، ترون از الگوریتم zk-SNARKS در شبکه خود استفاده خواهد کرد. به این ترتیب، تراکنش‌های صورت گرفته بر بستر این شبکه به صورت ناشناس صورت گرفته و از امنیت بالایی نیز برخوردار خواهد بود.

نتیجه‌گیری

بنیاد ترون، برنامه‌های زیادی را برای سال ۲۰۱۹ طراحی کرده است. یکی از مهم‌ترین این برنامه‌ها عرضه یک قرارداد هوشمند جدید است که امکان عرضه اولیه سکه (ICO) توسط آن برای کاربران فراهم می‌شود.

قیمت بیت کوین,www.arzmarket.net,بلاک چین,شبکه بلاک چین,شبکه اتریوم,عرضه اولیه سکه (ICO),بنیاد ترون,ترون,شتابدهنده ترون

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن