اخبار

تیم دراپر: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد

تیم دراپر، یکی از طرفداران بازار ارزهای دیجیتال ، جیمی دیمون، رئیس و مدیرعامل بانک JPMorgan Chase را، تقریباً دو ماه پس از اعلام چهار بانک بزرگ آمریکا برای تولید یک ارز دیجیتال به نام JPM Coin، به شدت مورد حمله قرار داد.

تیم دراپر در یک مصاحبه با وندی او (Wendy O)، یکی از اشخاص معروف دنیای ارزهای دیجیتال گفت که اعمال دیمون نشانگر این است که او در خصوص اجتناب‌ناپذیر بودن ارزهای دیجیتال، چیزی تا پذیرفتن واقعیت فاصله ندارد و به زودی این موضوع را می پذیرد اما باید به او زمان دهیم تا غم و اندوهش تمام شود:

جی‌پی ام کوین:یک ارز دیجیتال بر پایه فیات برای پرداخت‌های بین سازمانی

JPM Coin در اواسط ماه فوریه و باهدف ایجاد امکان پرداخت‌های بین سازمانی اعلام وجود کرد. اما دراپر می‌گوید که این کوین هیچ‌گاه به‌اندازه بیت کوین موفق نمی شود. به این دلیل که  JPM Coin به بانک وابسته است و مردم ترجیح می دهند که از بانک استفاده نکنند. با این‌ حال دراپر در مورد شایعه ارز فیس‌بوک این‌قدر بی‌رحمانه نظر نداد. دراپر معتقد است که فیس‌بوک پایگاه کاربری بزرگی دارد و این موضوع برای این ارز دیجیتال از منظر توزیع، مفید خواهد بود. اما ازنقطه‌نظر دراپر فیس‌بوک خیلی دیر به این بازی واردشده است و در رقابت با ارزهای دیجیتالی که سالها و سالها خود را توسعه داده‌اند، عقب خواهد افتاد.

تاکید تیم دراپر بر پیش‌بینی خود

این میلیاردر دنیای ارزهای دیجیتال هنوز هم بر رسیدن قیمت بیت کوین به دویست و پنجاه هزار دلار در سال ۲۰۲۲ پافشاری می‌کند.

دراپر در همین مصاحبه تأکید کرد که هنوز انتظار دارد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به دویست و پنجاه هزار دلار برسد. دراپر اعتقاد دارد میزان پذیرش در حال رشد بیت کوین باعث این افزایش قیمت می شود.

برای این‌که بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به قیمت دویست و پنجاه هزار دلار برسد، باید ارزش آن ۴,۹۰۰ درصد افزایش پیدا کند. بیت کوین در حال حاضر در رنج قیمتی ۵۷۰۰ دلار معامله می‌شود.

دراپر در پاسخ به این سؤال که بازار نزولی چه زمانی تمام خواهد شد به شوخی گفت:

وقتی شما دیگر این سؤال را نپرسید. آن موقع است که بازار نزولی تمام خواهد شد و همه‌چیز دوباره سیر صعودی خواهد گرفت.

امتیاز شما

مچکریم

برچسب ها

نوشته های مشابه