آموزش ارزهای دیجیتال

تبدیل سریع و کم‌هزینه ارزهای دیجیتال با وان‌پیچ‌اکس (OnePageX)

گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال سبب شده پلتفرم‌های متفاوتی برای تسهیل خرید و فروش و نیز مبادله رمزارزها عرضه شود. وان‌پیج‌اکس onepagex.com یکی از این پلتفرم‌هاست که امکان تبدیل سریع و بی‌دردسر ارزهای دیجیتال مختلف را به یکدیگر فراهم می‌سازد.

وان‌پیج‌اکس برای انجام عملیات تبدیل فقط نیم درصد کارمزد دریافت می‌کند. البته این پلتفرم کارمزدی اندک را نیز برای همه تراکنش‌های صورت گرفته بر روی شبکه از کاربر اخذ می‌کند.

OnePageX

در حال حاضر هر کاربر می‌تواند یکی از ۸ ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین، بیت کوین گلد، دش، لایت‌ کوین، استیم، مونرو و نیز ارز دیجیتال کمترشناخته‌شده گروستل‌کوین را به یک ارز دیجیتال دیگر (از میان فهرستی شامل بیش از ۱۰۰ مورد) تبدیل کند. جالب اینجاست که اتر (رمزارز اتریوم) در فهرست مبدا وجود ندارد.

وان‌پیچ‌اکس همچنین خدمتی ویژه را به صاحبان وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهد. ویجت وان‌باکس (OneBox) به راحتی از طریق یک رشته کد می‌تواند در قالب وب‌سایت کاربران قرار گیرد. این ویجت بر روی نسخه‌های دسکتاپ و نیز موبایل وب‌سایت‌ها قابل استفاده است. وان‌پیچ‌اکس همچنین قرار است یک API عمومی را نیز برای کاربران منتشر کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید