آرشیو

آینده قیمت ارز دیجیتال طبق نظر کارشناسان چگونه است؟

آینده جدول قیمت ارز دیجیتال چیست؟ برای به دست آوردن بینشی در مورد آنچه که از فضای ارزهای دیجیتال و لیست قیمت ارز دیجیتال در چند سال آینده می‌توانیم انتظار داشته باشیم، علاوه بر رصد قیمت لحظه ای ارز دیجیتال، از بینش سرمایه‌گذاران خطرپذیر، شرکت‌های اطلاعات ارز دیجیتال و مدیران اجرایی پروژه‌های پیشرو در حوزه کریپتو و بلاک‌چین استفاده خواهیم کرد.

بیایید با مدیر عامل ریف (Reef)، دنکو مانچسکی، شروع کنیم که نظرات خود را در مورد اینکه چگونه دارایی‌های موجود در لیست قیمت ارز دیجیتال می‌توانند آینده بشریت باشند به اشتراک گذاشت.

۱. دنکو مانچسکی، مدیرعامل ریف (Reef) – آینده بشریت

تحلیل

آینده ارزهای دیجیتال آینده بشریت است، به شرطی که کارها به درستی انجام شود. مقررات هوشمند، KYC (قانون احراز هویت کاربران) و AML (قانون ضد پولشویی) در صورت نیاز برای محافظت از پروژه‌ها و مصرف‌کنندگان اعمال می‌شوند و موارد استفاده واقعی در خط مقدم قرار می‌گیرد تا مردم بفهمند که چگونه بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال می‌توانند زندگی آنها را با تراکنش‌های سریع و بدون مرز، مالکیت واقعی دارایی‌های دیجیتال، واقعی‌سازی، معاملات و فرآیندهای جهانی سریع‌تر و شفاف‌تر و امکانات دیگر بهبود بخشند.

درباره ریف

ریف چین یک بلاک‌چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) برای دی‌فای است. سریع است، مقیاس پذیر است، هزینه تراکنش پایینی دارد و ماینینگ بیهوده ای انجام نمی‌دهد. با فریم‌ورک Substrate ساخته شده و دارای حاکمیت زنجیره‌ای است. در این بخش، نظر مدیرعامل آن را درباره شرایط آینده جدول قیمت ارز دیجیتال مطالعه کردید.

۲. چنگ وانگ، مدیر عامل الفیوم (Alephium) – عدم تمرکز در فضای چند زنجیره ای

«آینده کریپتو تمرکززدایی است.»

تحلیل چنگ وانگ درباره آینده لیست قیمت ارز دیجیتال

حدس زدن درباره آینده همیشه دشوار، اما همچنین یک تمرین سرگرم‌کننده است. آینده کریپتو تمرکززدایی است. تا حدودی به این دلیل که یک فضای چند زنجیره‌ای خواهد بود. هیچ زنجیره‌ای وجود ندارد که بتواند همه نیازها را برآورده کند. بلاک‌چین‌های بسیار غیر متمرکز که بر تجربه کاربری خوب تاکید دارند، در دراز مدت برجسته خواهند بود.

بسیاری از پروژه‌ها ناپدید خواهند شد، اما باقی پروژه‌ها به لطف پل‌هایی که پروتکل‌ها و جوامع مختلف را به هم متصل می‌کنند، پیشرفت خواهند کرد. اکوسیستم های جدیدی غیر از ماشین مجازی اتریوم ظهور خواهند کرد و بسیاری از مشکلات امنیتی و ناکارآمدی‌های موجود را برطرف خواهند ساخت. فضای کریپتو از بسیاری از اشتباهات گذشته درس گرفته است و به طور موثر مفهوم کریپتو را ابهام زدایی می‌کند.

بازارها برابر و متنوع خواهند شد. خودکارسازی، بسیاری از نقاط دردسر در تبادل دارایی را یکپارچه خواهد کرد. این، اصطکاک سیاسی را به حداقل می‌رساند. جوامع قبیله‌هایی را تشکیل خواهند داد که در مقیاس جهانی با هم تجارت می‌کنند و در صورت بروز درگیری، از هم جدا می‌شوند. اما باز هم هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

درباره الفیوم

الفیوم اولین بلاک‌چین شارد شده عملیاتی است که مقیاس‌پذیری، قراردادهای هوشمند الهام گرفته از اتریوم و قابلیت‌های برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را به فناوری‌های اصلی اثبات‌شده بیت‌کوین می‌آورد و در عین حال که عملکرد بهتری ارائه می‌کند، بهره‌وری انرژی را بهبود می‌بخشد. نظر مدیرعامل آن درباره آینده لیست قیمت ارز دیجیتال را مطالعه فرمودید.

جدول قیمت ارز دیجیتال

 

۳. سینو گلوبال کپیتال (Sino Global Capital) – چشم‌انداز یک میلیارد نفر برای بلاک‌چین

«ما دیگر ۱ میلیون کاربر را هدف قرار نداده‌ایم؛ این چشم انداز به ۱ میلیارد کاربر و زنجیره‌ای با ۱۰ تریلیون دلار ارزش، گسترش یافته است.»

تحلیل سینو گلوبال کپیتال درباره آینده جدول قیمت ارز دیجیتال

سولانا برای ایجاد پایه‌‌های یک اکوسیستم پر جنب‌وجوش، مشارکت‌های حساب شده‌ای انجام داده‌است. سولانا به طور بومی از یو‌اس‌دی‌سی و یواس‌دی‌تی پشتیبانی می‌کند؛ دو بلوک اصلی سازنده دی‌فای (الگورند و اتریوم تنها بلاک‌چین‌های دیگری هستند که از هر دو دارایی پشتیبانی می‌کنند).

برای پشتیبانی از ۱ میلیارد کاربر در زنجیره، “پایه‌های” قوی یا بلوک‌های سازنده باید در دسترس باشند. آن‌ها شامل ذخیره ارزش‌های پایدار (کوین‌های پایدار)، پروتکل‌های استقراض/وام، اوراکل‌ها، استخرهای دارایی و غیره است.

سرم (Serum) دقیقاً این نوع زیرساخت جدید است که توسط سولانا فعال شده و می‌تواند به‌عنوان یک کلید پایه برای چندین صنعت بیش از ۱ تریلیون دلاری عمل کند. سرم، آزمایشی است برای آوردن تجربه تجربه صرافی کاملاً متمرکز، با دفترچه‌های سفارش محدود و موتور منطبق، تسویه و معامله سریع و هزینه‌های پایین تراکنش به دنیای غیرمتمرکز.

درباره سینو گلوبال کپیتال

سینو گلوبال کپیتال، سرمایه‌گذاری استراتژیک را برای بهترین شرکت‌هایی که اکوسیستم‌های بلاک‌چین و دارایی‌های دیجیتال را به جلو می‌برند فراهم می‌کند و سپس به آنها کمک می‌کند تا در بازار آسیا رشد کنند. آنها در نقطه تقاطع میان دو مرکز فناوری و مالی دنیا (به‌ترتیب شرق و غرب) ایستاده‌اند. آنها از شبکه‌شان برای کمک به شرکت‌های تحت‌ حمایت خود برای ورود به یکی از خاص‌ترین اما مهم‌ترین بازارهای بلاک‌چین، آسیا، استفاده می‌کنند. نظر سینو گلوبال کپیتال درباره آینده جدول قیمت ارز دیجیتال را مطالعه فرمودید.

۴. کریگ مک کول، بنیانگذار ونچر ونچر (Venture Venture) – تکامل NFTها

تحلیل کریگ مک کول درباره آینده لیست قیمت ارز دیجیتال

فضای ان‌اف‌تی و متاورس در ۱۲ ماه آینده چگونه تکامل خواهد یافت؟

ان‌اف‌تی‌ها در مورد استفاده بعدی خود تکامل خواهند یافت. ما در حال حاضر شاهد dNFTها و iNFTها هستیم که NFTهای پویا  NFTهای مبتنی بر هوش مصنوعی هستند. ‌آنها NFTهایی هستند که با داده یا هوش مصنوعی تکامل می‌یابند و با گذشت زمان، بسته به ورودی‌هاشان شکل خود را تغییر می‌دهند.

چگونگی تکامل ان‌اف‌تی به شرح زیر است:

 

  1. NFTها در موارد استفاده مختلف مانند سند مالکیت خانه، ماشین، زمین  و… گسترش خواهند یافت.
  2. گذرنامه شما می‌تواند تبدیل به NFT شود.
  3. درحالی‌که بیمه‌نامه شما یک NFT است، می‌تواند هر سال به صورت پویا به روز شود.
  4. دارایی‌های دیجیتال NFT با افزایش تقاضا برای NFTهای درون بازی و دنیای متاورس، بازدهی بیشتری تولید خواهند کرد. زمین به سرعت خریداری می‌شود و برای تبلیغات برند در متاورس بهره‌برداری می‌شود.
  5. مردم شروع به کسب درآمد بیشتر در متاورس نسبت به زندگی واقعی می‌کنند.
  6. برندهای بیشتری از طریق همکاری‌های مرتبط وارد دنیای متاورس شوند.
  7. کسانی که زود وارد شدند، با فروش عناصر کمیاب وب۳ مانند زمین، دارایی‌های درون بازی، آیتم‌های کمیاب و… پاداش دریافت می‌کنند.
  8. مدل‌های بازی برای کسب درآمد (Play-2-Earnّ) رشد می‌کنند و صنعت رشدی برای کشورهای جهان سوم هستند.

درباره ونچر ونچر

ونچر ونچر از طریق همکاری در سرمایه‌گذاری روی سهام با کارآفرینان و سازمان‌های جاه طلب، که امروز می‌خواهند مدل‌های کسب و کار سنتی را باز‌آفرینی کنند تا برای آینده کاری آماده باشند، برای نوآوری می‌کند. آنها درباره ایجاد ان‌اف‌تی، دی‌فای، داشبوردها، دارایی‌های دیجیتال، توکن، اقتصاد جامعه و اینکه چگونه برندها می‌توانند با این اقتصاد جدید سازگار شوند، کاوش، طراحی و آزمایش انجام می‌دهند. نظر بنیان‌گذار این شرکت درباره آینده جدول قیمت ارز دیجیتال را مطالعه فرمودید.

 

نوشته شده با توجه “نظر کارشناس و سرمایه گذاران بزرگ درباره آینده قیمت ارز دیجیتال

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید